Kılıçdaroğlunun fedailer gözaltına alındı

Kılıçdaroğlunun fedailer gözaltına alındı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı olan Kemal Kılıç daroğlu  Suriye nin Azez vilayetinde şehit düşen Yüz başı Celalettin Özdemir’ n Ankara’daki ce’nazesine 35 bodyguard ile gelince polis hiç zaman kaybetmeden müdahalede bulundu  Çıkan olayda Kılıçdaroğlu nun 35 koruması g’öz altına alındı  gözaltına alınan kılıçdaroğ lunun fedailerinin G B T  sordularında bakın neler çıktı

SÖZDE KORUMALIK YAPIYORLAR

4 Mayıs 2019 tarihinde, 12’nci ve 13’üncü Özel Kuvvet Tabur Komutanlığı personelinin keşif ve koordinas yon görevi esnasında PKK/PYD terör unsurlarınca açılan ateş sonucunda yaralanan yüzbaşı Celalet tin Özdemir kaldırıldığı hastanesinde şehit düşmüştü.

Şehit Özdemir bugün Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde kılınan öğle namazına müteakip Cebeci Şehitliği’nde defnedildi.

TAM 35 FEDAİSİ İLE BİRLİKTE GELDİ

Cenazeye geçtiğimiz haftalarda şehit cenazesinde saldırıya uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Sabah’tan Nazif Karaman’ın haberine göre, Kılıçdaroğlu camiye gelmeden CHP’lilerle birlikte 35 bodyguardın da avluya geldiği görüldü.

Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz yoğun güvenlik önlemleri arasında CHP’liler ile birlikte hareket eden ve şüpheli görülen 35 kişinin gözaltına alınması talimatı verdi.

35 gözaltı Ş’üpheli görülen bu kişiler Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. 35 kişinin Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘sözde korumalık’ yapacağı ileri sürüldü.  yapılan G B T sorgularına bu 35 kişilik grubun içinde önemli suç işleyen kişiler olduğu anlaşıldı Kılıçdar oğlunun şe hit cenazelerine gitmesini istemeyen herkes tepkisini göstersin inşa Allah

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.