Muhasebeci Kenan’dan yeni parti açıklaması

Muhasebeci Kenan’dan yeni parti açıklaması

Ezan’ın Türkçe okunması çıkışıyla büyük tepki çeken bu hamlesinden sonra Kılıçdar oğlunun  fırsattan istifaden üstünü çizdiği daha sonra Chp yi topa tutan Muhasebeci kenan lakaplı Öztürk Yılmazın yeni partide yer alacak Millet vekilleri arasında olduğu iddia edilmişti  Ahmet Davut oğlunun yanında yer alacak isimlerle birlikte anılan Yılmaz dan bir açıklama geldi bakın neler söyledi

YENİ PARTİDE YER ALACAKMI

Chp den atıldıktan sonra yoluna bağımsız vekil olarak devam eden bir arayış içerisimnde olan Muhasebeci Kenan’ın Davutoğlunun yeni partisine geçeceği iddia edilmişti

Tepki çeken ezan çıkışıyla gündeme gelen Bağımsız Ardahan milletvekili Öztürk Yılmaz’ın yeni parti çalışmalarında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun tarafında yer alacağı iddialarına yalanlama geldi. Yılmaz’ın yakın kaynaklar, böyle bir girişimin söz konusu olmadığını belirtti.
Eski Musul Başkonsolosu ve Bağımsız Ardahan milletvekili olan ‘Muhasebeci Kenan’ lakaplı Öztürk Yılmaz’ın yeni parti çalışmalarında yer alacağı öne sürülmüştü. Yılmaz’a yakın isimler bu iddiaları yalanladı.

Eski Ekonomi Bakanı Ali Baba can ve eski Baş bakan Ahmet Davut oğlu ile gündeme gelen yeni parti iddialarıyla ilgili dikkat çeken bir isim ortaya atılmıştı. Cumhuriyet Halk Partisin den  ihraç edilen Öztürk Yılmaz’ın yeni parti çalışmalarında rol alacağı iddiaları sonrası Yılmaz’a yakın olan kaynaklar, “Böyle bir durum yok. Özt ürk Yılmaz’ın Ahmet Davut oğlu ya da Ali Baba can ile herhangi bir teması olmamıştır” bilgisini verdi.

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.