Baba can’ın ekibi belli olmuş

Baba can’ın ekibi belli olmuş

Eski Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi bakanı Ali Babacan’ın kuracağı  parti ile ilgili sızıntılar devam ediyor Ankara kulislerinden önemli bilgiler edinildi bakın Baba Can’ın partisine kimler geçecek sizler için sızıntıları derledik işte o isimler şöyle Ali Babacan’ın ekibi belli oldu! 10 daha önceki bakan, 70 eski vekil Baba can ın partisine geçmek için hazır bekliyor işte tüm bilgiler

TAM 10 ESKİ BAKAN VE 70 E YAKIN ESKİ VEKİL 

Parti kuracağı konuşulan eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan’ın ekibinde 10 eski bakan ile 70 eski vekilin olduğu öne sürüldü.

Ali Babacan’ın ekibi belli oldu! 10 eski bakan, 70 eski vekil…

Parti kuracakları öne sürülen AK Partili eski isimler Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Eski bakan Ali Babacan’ın parti çalışmalarında ehemmiyetli isimleri ekibine kattığı öne sürüldü.

ALİ BABACAN
11. Reisicumhur Abdullah Gül’ün destek olduğu konuşulan Ali babacan cephesinin parti kurma çalışmalarına tam gaz devam ettiği öğrenildi.

Babacan’ın ekibinde 10 daha önceki bakan ile takriben 70 civarında daha önceki vekil bulunuyor.

Örgütlenme çalışmalarını 81 şehirde sürdüren ekip, bu sürecin bitirmesinin hemen peşinden partileşme mertebesine geçecek.

Babacan’ın kadrosunda Nihat ergün, Sadullah ergin, Beşir atalay, Hüseyin çelik gibi eski bakanlar da yeni oluşumda ön saflarda bulunuyor.

Ali Babacan Hakkında Bilgi

4 Nisan 1967 senesinde Ankara’da hayata gözlerini açtı. 1985 senesinde TED Ankara Koleji’ni birincilikle tamamladı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.