Son Nokta konulmuş oldu

Son Nokta konulmuş oldu

Reisi Cumhur Receep Tayyip Erdoğan Gazetecilerin  sorularını yanıtladı. Erdoğan  Tarihi  bir öneme sahip olan İstanbul seçimleri ile ilgili konuştu bakın adayları hakkında neler söyledi  Reisi Cumhur sözlerine şöyle başladı  Erdoğan, “Çözüm süreci diye bir şey söz konusu değildir” dedi. kimse böyle bişey düşünmesin diyerek söylentilere son noktayı koydu istanbul adayı hakkında şunları söyledi

BAHÇELİ iLEDE GÖRÜŞTÜ


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir görüşme yaptıklarını belirterek, YSK tarafından verilen İstanbul’da seçimlerin yenilenmesi kararının Türkiye için hayırlısı olması temennisinde bulunduklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Haziran 2019 tarihine kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesinde İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın görev yapacağını bildirdi.

BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ

YSK’nın İstanbul kararı sonrası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir telefon görüşmesi yaptığını kaydeden Erdoğan, “Hem Ramazanını kutladım hem de verilen bu kararın ülkemiz için hayırlı olması temennisinde bulunduk” dedi.

MHP ile İstanbul’da ortak bir miting yapılıp yapılmayacağı konusunda bir görüşmenin henüz yapılmadığını belirten Er doğan, “Bu arada bir araya gelip bu süreci değerlendirmemiz İstanbul için çok çok faydalı olacaktır” ifadelerini kullandı.

ADAYIMIZ BİNALİ YILDIRIM

Reisi Cumhur a istanbul adayının kim olacağı sorulunca kapak gibi bir cevap verdi bunu soranların seçim kanunlarından hiç haberleri yok galiba dedi adayımız Sonuna kadar Eski Meclis Başkanımız olan  Binali Yıldırımdır dedi

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  
Önceki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.