Erdoğan’dan müjdeler peşpeşe

Erdoğan’dan müjdeler peşpeşe

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’dan Müjdeler peşpeşe geldi  çiftçiler ile iftar  yapan Reisi Cumhur iftardan sonra düzenlenen eetkinlikte  konuştu. Erdoğan’ın açıklamaları işte şöyle: 15 Temmuz gecesi bu ülkede gerçek demokratlara demokrasiden geçinenlerin farkının ortaya konduğu gecedir. Çiftçilerimiz 15 Temmuz gecesi cesaretleri ve mücadeleleri ile çok asil bir duruş sergiledi, t’anklara  ve t’üfenklere meydan okudu.

MÜŞDELER PEŞİSIRA GELDİ

Cumhur ile Başkanının aynı yöne baktığı, aynı hedefe kilitlendiği bir devletin atlatamayacağı sıkıntı yoktur. Türkiye ittifakı diyorum, neden? Çünkü yaradılanı Yaradan’dan ötürü seviyoruz da onun için.

‘Türkiye ittifakı’ diyoruz. Bizde ayrım olabilir mi? Hayır. Bizde ayrım asla olamaz. Ülkemizi bölmeye çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğiz. Ben 82 milyonu aynı şekilde seviyorum.

Bu topraklardan darbe çıkmaz, bu topraklardan bereket çıkar bereket. Bu kifayetsizlerin sığ dünyalarına hapis olmayacağız. onların aksine Türkiye’yi yükseltmeye devam edeceğiz.

Türkiye hemen her alanda bugün bulunduğu yere kolay gelmedi, çok ciddi bir emek var. hangi reformu hayata geçirdiysek engellemelere rağmen gerçekleştirdik.

82 milyonun refah ve huzuru arttı. Türkiye güçlendikçe milletimizin cesareti de yükseldi.

ÇİFTÇİLERE MÜJDE GELDİ

Bu sene destek miktarını, eski rakamla söylüyorum, 16 katrilyon TL’nin üzerine çıkarıyoruz. Gübre ve yemden alınan KDV’yi tamamen kaldırmanın yanında, mazotun yarısı sizden yarısı bizden diyerek çiftçilerimizin üretim maliyetlerini ciddi oranda düşürüyoruz.

Kaliteli ürüne verilen desteklerle üreticimiz ton başında 1600 TL gelir elde edebilecek.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.