Şimşek’te Rengini belli etti

Şimşek’te Rengini belli etti

Yeni Parti kuracağını artık açık açık belli Eden  eski Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Ali Babacan kuracağı partide yanına kimleri çekeceği ise merak konusu oldu  ekibiyle ilgili önemli  bir iddia ortaya atıldı. Nagehan Alçı, eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yeni parti çalışmalatıyla ilgili önemli bulgular olduğunu ve de bu işin  tam göbeğinde olduğunu belirtti.

ŞİMŞEK’TE YENİ PARTİ OLUŞUMUNUN İÇİNDE

Yeni parti oluşumuna dair gelişmelerin ardı arkası kesilmeyen şu günlerde, Habertürk yazarı Nagehan Alçı tarafından bomba bir iddia ortaya atıldı. Alçı ”Mehmet Şimşek, Babacan hareketinin içinde değil tam göbeğinde” dedi.

AK Parti’den istifa ederek tüm dikkatleri üzerine çeken Ali Babacan yeni parti kulislerini müthiş derecede hareketlendirdi.

”İş çevrelerine bu oluşumun tanıtımını yapıyor”
Bir dönem ekonomi direksiyonunu yöneten Mehmet Şimşek için, Londra’daki finans ve iş çevrelerine bu oluşumun tanıtımını yapan kişi olduğunu öne sürüldü.

Alçı’nın “Ali Babacan hareketinde son durum” başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

Mehmet Şimşek’in, Ali Babacan hareketinin içinde bulunup bulunmadığı çok tartışılmıştı. Kesin olarak söyleyebilirim ki Şimşek bu hareketin bırakın içinde olmayı tam da göbeğinde yer alıyor.

Londra’daki finans ve iş çevrelerine bu oluşumun tanıtımını yapan bizzat Mehmet Şimşek. Yeni partinin Türkiye ekonomisini tekrar düze çıkarabileceğini anlatıyor. Yani Mehmet Bey Özgürlük ve Hukuk Partisinin “nomenklatura”sının içinde Daha öncede parti kuran çok isim oldu ama hiçbiri bişey elde edemedi Rabbim Birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.