Sılayolunda Araç Hırsizliği

Sılayolunda Araç Hırsizliği

Karayolu ile Türkiye’ye gelen Gurbetçiler hırsızların hedefi olmaya devam ediyor adı zengine çıkan Avrupa’da yaşayan Gurbetçiler hırsızların iştahını kabartıyor Hollanda da yaşayan bir gurbetçi’de bakın nasıl  vicdansız merhametsizHırsızların hedefi olmaktan kendini koruyamadı  Hollanda dan Mersin’e tatilini geçirmek üzere gelen gurbetçi vatandaşın çalınan otomobili Polisin yoğun gayreti ve çabası sonucunda  Nevşehir’de ekiplerce yakalandı.

GURBETÇİLER HIRSIZLARIN HEDEFİNDE


Edinilen bilgilere göre, Mersin’in Erdemli ilçesinde tatilini geçirmek üzere Hollanda’dan gelen gurbetçi S.A. ve yeğeni Y.K. denize girdiği esnada otomobili ve otomobilin içerisinde bulunan cep telefonu ve bir miktar para çalındı.

Durumu Jandarma ekiplerine bildiren S.A. otomobilin çalan kişi veya kişilerden şikayetçi olması üzerine yapılan çalışmalar sonrasında çalınan otomobil Nevşehir’de bir otopark içerisinde park halinde bulunurken, otomobili çalan şüpheli de polis ekiplerince kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

GURBETÇİLER ÇOK DİKKATLİ OLSUN

Otopark içerisinde bulunan otomobilin kaza yaptığı tespit edilen araç içerisinde cep telefonu da ele geçirilirken polis ekiplerince gözaltına alınan şüpheli; sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazı yoruma kapanmıştır, anlayışınız için teşekkür ederiz.