Bahçeli katılamayacak bakın neden

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ndan önemli Devlet Bahçeli’nin son günlerdeki sağlık durumuyla ilgili çok önemli açıklamalar geldi DEVLET BAHÇELİ’NİN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA KONUŞTU Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir. […]

 Bahçeli katılamayacak bakın neden

01.10.2019 - 10:13

Güncelleme : 01.10.2019 - 10:13

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ndan önemli Devlet Bahçeli’nin son günlerdeki sağlık durumuyla ilgili çok önemli açıklamalar geldi

DEVLET BAHÇELİ’NİN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA KONUŞTU

Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir.

TBMM’nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahat döneminde yaşayabileceği öngürülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Sayın Devlet Bahçeli’nin istirahatleri, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatılmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla Büyük Millet Meclisinde gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kamuoyuna ve camiamıza saygıyla duyurulur.