Akşener’den İmamoğlu açıklaması

Geçtiğimiz haziran seçimlerinde  Ekrem İmamoğlunu sonuna kadar destekleyen ve seçilmesinde önemli rolü olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çok eleştirilen kayak tatiliyle ilgili ilk kez konuştu. İzmir’de temaslarda bulunan Akşener, partisinin Balçova ve Buca ilçe başkanlıklarını ziyaret etti, daha sonra esnafla bir araya geldi. Ardından Konak ilçesindeki Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde […]

 Akşener’den İmamoğlu açıklaması

31.01.2020 - 15:17

Güncelleme : 31.01.2020 - 15:17
29.038 views

Geçtiğimiz haziran seçimlerinde  Ekrem İmamoğlunu sonuna kadar destekleyen ve seçilmesinde önemli rolü olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çok eleştirilen kayak tatiliyle ilgili ilk kez konuştu.
İzmir’de temaslarda bulunan Akşener, partisinin Balçova ve Buca ilçe başkanlıklarını ziyaret etti, daha sonra esnafla bir araya geldi.

Ardından Konak ilçesindeki Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde esnafı gezen Akşener, kendisine iletilen sorunları grup toplantısında gündeme getireceğini söyledi.

İMAMOĞLUNA SEÇMEN KARAR VERECEK

Bir gazetecinin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum tatilini hatırlatmasına Akşener, “Ben insanların günlük hayatında ne yaptığıyla ilgilenmiyorum. Çünkü o tür konuların kararını seçmen verir. O oraya gitti, bu buraya gitti bizim konumuz değil.” karşılığını verdi. halkın ne cevap vereceği ise bir sonraki seçimlerde merak konusu haline gelmeye başladı