Ali Babacan sağlık durumu nasıl?

Ali Babacan, AK Parti’den istifa edip genel başkanlığını yaptığı DEVA Partisi’ni kurmuştu. Abdullah Gül’ün parka planda destelediği Ali Babacan son dakika paylaşımında koronavirüse yakalandığını açıkladı. Peki Ali Babacan’ın sağlık durumu nasıl?

 Ali Babacan sağlık durumu nasıl?

26.08.2020 - 19:25

Güncelleme : 26.08.2020 - 19:25
198 views

Ali Babacan iyileşti mi? Koronaya yakalanan Ali Babacan’ın sağlık durumu nasıl? Koronavirüs salgını dünya olduğu gibi Türkiye’de de yayılmaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, her akşam günlük koronavirüs tablosunu açıklıyor. 1 Haziran’dan itibaren normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte korona günlük vaka sayılarında artış sürüyor. 25 Ağustos günlük koronavirüs tablosuna bakıldığında yeni koronaya yakalananların sayısı 1500’e ulaştı. Her kesimden insan korona salgını tehdidi altında. Korona virüs olan siyasetçiler kervanın DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da katıldı. AK Parti’den istifa edip kendi Partisini kuran Ali Babacan, koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabı Twitter’dan duyurdu. Ali Babacan, yaptığı açıklamada, Kovid-19 testinin sonucunun pozitif olduğunu açıkladı. Ali Babacan, ailesiyle birlikte doktorların gözetiminde karantinada olduğunu duyurdu.

Ali Babacan’ın sağlık durumu nasıl?

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın koronaya yakalanmasıdan sonra Ali Babacan’ın sağlık durumunun nasıl olduğu merak ediliyor. Ali Babacan’ın tomografi ve kan tahlili sonuçlarının gayet iyi olduğu açıklanırken, Babacan’ın evde doktorların gözetimi altında olduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

AK Parti’den ayrılan bir diğer isim olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden Ali Babacan’ın koronaya yakalanmasından sonra geçmiş olsun mesajı yayınladı.