Gurbetçi aile kayboldu

Diş tedavisi için İstanbul’a gittikten sonra kayıplara karışan Mahir Tunçbulut, Gaziosmanpaşa’da bir otelde bulundu. Son dönemlerde unutkanlık yaşayan 55 yaşındaki Mahir Tunçbulut 14 Eylül’de İstanbul’a gittikten sonra kayıplara karışmıştı. Müge Anlı,kardeşinin ve yengesinin kayıp ihbarıyla programa başvurduğu Mahir Tunçbulut’un, havaalanı servis otobüsüne bindiği görüntülere ulaşmıştı. Son olarak Aksaray’da inen Mahir Tunçbulut’un Gaziosmanpaşa’dabir otelde konakladığı ihbarı […]

 Gurbetçi aile kayboldu

23.01.2020 - 16:22

Güncelleme : 23.01.2020 - 16:22
348 views

Diş tedavisi için İstanbul’a gittikten sonra kayıplara karışan Mahir Tunçbulut, Gaziosmanpaşa’da bir otelde bulundu.
Son dönemlerde unutkanlık yaşayan 55 yaşındaki Mahir Tunçbulut 14 Eylül’de İstanbul’a gittikten sonra kayıplara karışmıştı.

Müge Anlı,kardeşinin ve yengesinin kayıp ihbarıyla programa başvurduğu Mahir Tunçbulut’un, havaalanı servis otobüsüne bindiği görüntülere ulaşmıştı.

Son olarak Aksaray’da inen Mahir Tunçbulut’un Gaziosmanpaşa’dabir otelde konakladığı ihbarı üzerine Müge Anlı ve ekibi harekete geçti.

Müge Anlı ve ekibi, 55 yaşındaki Mahir Tunçbulut’u kaldığı otelde buldu ve ailesiyle buluşturdu. O sırada stüdyoda duygulu anlar yaşandı.