GENEL
Giriş Tarihi : 09-11-2022 13:34   Güncelleme : 09-11-2022 14:23

Bayraktarı kopyaladılar

Birleşik Arap Emirliği  ve Amerika Birleşik Devletlerinden sonra Çinli teknoloji şirketi de Bayraktar TB2'yi kopyaladı. buda ne kadar muazzam bir ürün ürettiğimizi bir kez daha tescilledi

Bayraktarı kopyaladılar

Birleşik Arap Emirliği  ve Amerika Birleşik Devletlerinden sonra Çinli teknoloji şirketi de Bayraktar TB2'yi kopyaladı. CETC'nin üretmeyi planladığı İHA'nın maket görüntüsünün Bayraktar TB2'ye olan benzerliği dikkati çekti.

İŞTE ÇİNLİLERİN KOPYALADIĞI İNSANSIZ HAVA ARACI


Milli insansız hava aracı Bayraktar TB2 ABD'den sonra Çin'in de radarına girdi. Çin savunma sanayinin önemli firmalarından olan CETC, üretmeyi planladığı İnsansız Hava Aracı'nın (İHA) maketi görücüye çıktı. Maketin Türk SİHA'sı Bayraktar TB2'ye olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

51 Milyar dolar varlığa sahip olan firma, Zhuhai Airshow 2022'de Bayraktar TB2'ye çok benzeyen bir modelini sergiliyor.

ABD DE BAYRAKTAR TB2'Yİ KOPYALAMIŞTI

Başarısını tüm dünyaya ispatlayan Bayraktar TB2 silahlı insansız hava araçları (SİHA), daha önce Türkiye'ye drone satmayan ABD'nin ordusunun da radarına girmişti.. Ordu, Bayraktar TB2'ye çok benzeyen Penguen dronu için, Edge Autonomy ile bir anlaşma imzalamıştı.

Geçtğimiz yıl Birleşik Arap Emirlikleri'nde gerçekleştirilen Dubai Airshow'da görücüye çıkan Reach-S modeli SİHA'nın Bayraktar TB2'ye olan benzerliği de dikkat çektmişti.

AdminAdmin