GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-07-2022 19:53   Güncelleme : 27-07-2022 19:53

Ezmecinin itirafı

Türkiye'nin aile yapısını bozmaya çalışan isimlerin başında gelen  Fox tv'nin ünlü ettiği isim Esra Ezmeci insanların midesini bulandırmaya devam ediyor

Ezmecinin itirafı
Türkiye'nin aile yapısını bozmaya çalışan isimlerin başında gelen  Fox tv'nin ünlü ettiği isim Esra Ezmeci insanların midesini bulandırmaya devam ediyor Türkiye'de aile yapısını dinamitleyen ahlaksız dizilere ev sahipliği yapan FOX TV'nin ünlü edip kamuoyuna "psikolog" diye pazarladığı Esra Ezmeci, mide bulandırmaya devam ediyor. Çocuklarında kullandığı sosyal medyada takipçilerinden geldiğini iddia ettiği ahlak dışı mesajları cevaplayıp, yayınlamak sureti ile topluma zehir saçan Ezmeci'ye tepki gösteren vatandaşlar "Bu rezil kadına kim dur diyecek?" sözleriyle Cumhurbaşkanlığı'na, Adalet Bakanlığı'na ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na çağrıda bulundu. Ekrana getirdiği projelerle Türkiye'de aile yapısına dinamit döşeyen FOX TV'nin ünlü edip kamuoyuna "psikolog" diye pazarladığı Esra Ezmeci, en son yaptığı ahlaktan yoksun paylaşımıyla tüm Türkiye'nin midesini bulandırdı. Çocuklarında kullandığı sosyal medyada adeta zehir saçan Esra Ezmeci, son rezil paylaşımında "Kocamın kadınsı hareketleri var. Erkeklerle cınsel görüntülerini gördüm. Ne yapmalıyım? Çocuklar var" sorusunu paylaşmış ve "Önce eşinizle konuşun. Mutlaka psikolojik desteğe yönlendirin." cevabını vermişti. Kusturan son rezillik Türkiye'yi ayağa kaldırdı! Takipçilerin geldiğini iddia ettiği ahlak dışı mesajları cevaplayıp, yayınlamak sureti ile topluma zehir saçan Ezmeci'nin son rezilliği görenlerin kusturdu. "Kocamın çayına bağlılık için idrar koyuyorum, artık idrarsız bunun tadı garip diyor" şeklinde mide bulan sözde bir itirafı Ezmeci, bir de "Ay çaydan soğudum." yorumunda bulundu. Bütün Türkiye'nin midesini bulan rezil kadına vatandaşlar çok sert tepki gösterdi. Ahlaksızlığın pompacısı haline gelen ve sosyal medyada çocuklar için büyük tehdit haline gelen Esra Ezmeci'nin daha fazla mide bulandırmasını istemeyen vatandaşlar "Bu rezil kadına kim dur diyecek?" sözleriyle Cumhurbaşkanlığı'na, Adalet Bakanlığı'na ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na çağrıda bulundu.

Ezmeci, bu defa da kendisine gelen "Kaynanam kayınpederime büyü yapıyor, çişli çay yapıyor. Bana 'Sen de iç, kocan bağlanır' diyor. Ne yapmam lazım" sorusunu milyonlarla paylaşmaktan çekinmedi.

AdminAdmin