TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 27-08-2020 15:42   Güncelleme : 27-08-2020 15:42

Skype hesabı kapatma Skype hesabı nasıl kapatılır?

Skype hesabımı kapatma istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum diyenle bu haber tam size göre, İşte Skype hesabı kapatma, Skype hesabı nasıl kapatılır? Sorusunun detayları.

Skype hesabı kapatma Skype hesabı nasıl kapatılır?

Skype nedir ve nasıl kullanılır? Skype birçok insan tarafından kullanılan bir uygulamadır. Skype, internet üzerinden telefon görüşmesi yapılan bir yazılım türüdür. Skype kullanmak için internet olması zorunludur. Skype’de sadece telefon görüşmesi mi yapılır? Tabiki de hayır. Skype görüntülü video toplantı görüşmesi yapılacağı gibi mesajlaşma da yapılabilmekte. Bunun yanında Skype’de dosya aktarımı da yapılır.

Skype hesabı tamamen nasıl kapatılır?

Bilgisayarınızda kurulu olan Skype’ı nasıl kaldırılacağı çok kişi tarafından merak edilmekte. İlk yapılması gereken açık olan Skype kapatılır. Sonra yapılacak iş Başlat menüsünden program ekle kaldır tıklanır. Açlan pencerede Skype bulunur ve Skype kaldır tıklanır. Skype kaldır işlemi yapıldıktan sonra Microsoft Skype’ı neden kapattığınıza ilişkin bilgi almak amacıyla bir sayfaya yönlendirmekte.

Skype hesabı açmadan Skype nasıl kullanılır?

Skype kullanmak isteyen oncak bir Skype hesabı bulunmayanların bu uygulamayı nasıl kullanacakları merak ediliyor. Skype hesap olmasa dahi kullanılabilmekte. Arkadaşlarınızdan gelen Skype aramaları veya görüntülü görüşmeleri yanıtlama durumuna sahip olursunuz.

Skype nasıl durdurulur?

Skype programını durdurmak isteyenler de yok değil. Peki Skype naslı durdurulur? Skype durdurmak isteyenler arasındaysanız yapmanız gereken yöntemler şunlardır: Skype'ı açmanız, Araçlar> Seçenekler'e gidin ve Windows'u başlattığınızda Skype'ı başlatmak istediğiniz seçeneği kaldırın hepsi bu.

AdminAdmin