TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 30-08-2020 06:56   Güncelleme : 30-08-2020 06:56

Tik Tok nasıl kapatılır?

Tik Tok nasıl kapanır, Tik Tok hesabı nasıl kapatılır? Soruları Tik Tok hesabını kapatmak isteyenler tarafından merak edilmekte. Bu haberimizde kısa video paylaşma platformu Tik Tok kapatmayı anlatacağız. İşte Tik Tok bilgisayardan cep telefonundan nasıl kapatılır? Tik tok kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Tik Tok nasıl kapatılır?

Tik Tok hesabı kapatmak için ilk yapılması gereken Tik Tok hesabınızı girin. Peki Tik Tok’a girdim şimdi ne yapacağım? Diye soru sorduğunuzu duyar gibiyim. Merak etmeyin çok hızlı bir şekilde Tik Tok hesabınızı kapacaksınız. Ayarlar bölümünü tıklayın. Oradan da Hesabımı yönet seçeneğini tıklayın. Açılan pencerede hesabınızı kaldırmayı mı düşünüyorsunuz? Yazısının olduğunu göreceksiniz. Onu tıklayınız. Tıkladığınızda telefon numaranıza doğrulama kodunun gönderileceğini ifade eden bir kısım geldi. Kod gönder dediğinizde telefona bir doğrulama kodunun geldiğini göreceksiniz. Doğrulama kodunu yazılıp devam dendiğinde Tik Tok hesabınızın kapandığını göreceksiniz.

Tik tok kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Tik tok kullanıcı adını değiştirmek için ilk yapılması gereken Tik Tok hesabına giriş yapınız. Profilinize giriniz ve Profili düzenle diyorsunuz. Açılan pencerede ikinci sıradaki kullanıcı isminiz olmakta. Kullanıcı adınızın hemen altında bir açıklamayı göreceksiniz. O açıklamada ‘kullanıcı adınız sizin Tik Tok üzerinden temsil eden özet kimliğinizdir. Bir kere değiştirdiğinizde 30 gün içerisinde tekrar değiştirme şansınız oluşmayacaktır.’ Kısaca kullanıcı adınızı her 30 gün içinde bir defaya mahsus değiştirme durumunuz söz konusudur. Kullanıcı adınızı tıkayın ve yeni kullanıcı adınızı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz kullanıcı adını belirledikten sonra kaydet dedikten sonra Tik Tok kullanıcı adınızı değiştirmiş olursunuz.

AdminAdmin